Toimiva yritys, varaa aika tästä.

Alkava yritys, varaa aika tästä.
Otathan yhteyttä, autamme eteenpäin.

Yrityspalvelut

Yrityskehittäjä

Matti Impiö
Tel. +358 400 789 551
matti.impio@rovaniemi.fi


Yrityskehittäjä

Marko Merkkiniemi
Tel. +358 400 187 250
marko.merkkiniemi@rovaniemi.fi


Yrityskehittäjä

Mika Tenhunen
Tel. +358 40 630 5083
mika.tenhunen@rovaniemi.fi


Yrityskehittäjä

Veijo Rauhala
Tel. +358 40 350 3859
veijo.rauhala@rovaniemi.fi


Elinkeinopäällikkö

Anne Puroaho
Tel. +358 40 558 1735
anne.puroaho@rovaniemi.fi


Erityisasiantuntija

Eija Lange
Tel. +358 40 120 66 44
eija.lange@rovaniemi.fi

Hankkeet

Kehittämispäällikkö

Pirjo Kutinlahti
Tel +358 40 4837974
pirjo.kutinlahti@rovaniemi.fi


Projektipäällikkö - Rovaniemen matkailun uusi aika

Katariina Lehtonen
Tel. +358 40 525 9346
katariina.lehtonen@rovaniemi.fi


Suunnittelija -
Innovoivat kaupungit
ja yhteisöt

Erja Sainio
Tel. +358 40 662 7641
erja.sainio@rovaniemi.fi


Koordinaattori -
Innovoivat kaupungit
ja yhteisöt

Hanna Isojärvi-Lehmus
Tel. +35840 585 3620
hanna.isojarvi-lehmus@rovaniemi.fi

Hallinto

Vs. Toimialajohtaja, Elinvoimapalvelut

Samppa Määttä
Tel. +358 16 3222059
samppa.maatta@rovaniemi.fi

Työllisyys ja kotoutumispalvelut

Palvelualuepäällikkö, Työllisyys ja kotoutumispalvelut

Sanna Mäensivu
Tel. +358 40 521 2373
sanna.maensivu@rovaniemi.fi


Vs.
Hallintopäällikkö

Henna Penttilä
Tel. +35840 620 2459
henna.penttila@rovaniemi.fi


Johdon
assistentti

Rauni Kenttälä
Tel. +358 40 595 7708
rauni.kenttala@rovaniemi.fi

Business Rovaniemi

Yrityskehittäjämme palvelevat kaupungin ydinkeskustassa.

Ainonkatu 1, 96200 ROVANIEMI,
2. kerros

Aukioloajat

Ma - Pe: 08:00 - 16:00

Lue lisää