Otathan yhteyttä, autamme eteenpäin.

Yrityskehittäjä



Merja Majanen
Tel. +358 40 132 7604
merja.majanen@rovaniemi.fi

Yrityskehittäjä



Matti Impiö
Tel. +358 400 789 551
matti.impio@rovaniemi.fi

Yrityskehittäjä

Marko Merkkiniemi
Tel. +358 400 187 250
marko.merkkiniemi@rovaniemi.fi

Yrityskehittäjä

Eija Lange
Tel. +358 40 120 66 44
eija.lange@rovaniemi.fi

Muotoilupäällikkö,
Arctic Design Week Tuottaja

Taina Torvela
tel. +358 40 135 0361
taina.torvela@rovaniemi.fi

Palvelualuepäällikkö,
Kansainvälisten asioiden päällikkö

Tuula Rintala-Gardin
tel. +358 40 756 9035
tuula.rintala-gardin@rovaniemi.fi

Projektipäällikkö

Pirjo Kutinlahti
+358 40 4837974
pirjo.kutinlahti@rovaniemi.fi

Alueellisten palveluiden päällikkö


Anne Puroaho
Tel. +358 40 558 735
anne.puroaho@rovaniemi.fi

Tiedottaja



Pia Jokela
Tel. +358 40 487 2831
pia.jokela@rovaniemi.fi

Projektikoordinaattori

Juhani Sallanmaa
Tel. +358 40 657 8721
juhani.sallanmaa@rovaniemi.fi

Business Rovaniemi

Yrityskehittäjämme palvelevat kaupungin ydinkeskustassa.

Ainonkatu 1, 96200 ROVANIEMI,
2. kerros

Aukioloajat

Ma - Pe: 08:00 - 16:00

Kaikki tiedot