Please contact us! We will help you along the way.

Yrityskehittäjä

Merja Majanen
Tel. +358 40 132 7604
merja.majanen@rovaniemi.fi

Yrityskehittäjä

Matti Impiö
Tel. +358 400 789 551
matti.impio@rovaniemi.fi

Yrityskehittäjä

Eija Jussila-Salmi
Tel. +358 400 187 250
eija.jussila-salmi@rovaniemi.fi

Yrityskehittäjä

Eija Lange
Tel. +358 40 120 66
eija.lange@rovaniemi.fi

Arctic Design Week Tuottaja, kehittäjä

Taina Torvela
tel. +358 40 135 0361
taina.torvela@rovaniemi.fi

Palvelualuepäällikkö, elinkeinot ja työllisyys
Kansainvälisten asioiden päällikkö

Tuula Rintala-Gardin
tel. +358 40 756 9035
tuula.rintala-gardin@rovaniemi.fi

Alueellisten palveluiden johtaja

Heli Välikangas
Tel. +358 400 696 834
heli.välikangas@rovaniemi.fi

Tiedottaja

Pia Jokela
Tel. +358 40 487 2831
pia.jokela@rovaniemi.fi

Ainonkatu 1, 96200 ROVANIEMI

Aukioloajat

Mon - Tue: 08:00 - 16:00
Wed - Thu: 08:00 - 16:00
Fri: 08:00 - 16:00

Kaikki tiedot